www.cvonline.hu

Projektmenedzser

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vevőkkel (belföld / külföld) történő kapcsolattartás
  • Ajánlati csomagok standard eszközök felhasználásával történő elkészítése, Vevőnek történő bemutatás, regisztrálása
  • Megnyert projektek teljes körű irányítása és szerződés szerinti végrehajtása és teljesítése
  • Megvalósult és lezárt projektek előírás szerinti komplett dokumentálása, archiválása és kiértékelése.
  • Gyártmány és gyártás fejlesztés kereteinek kidolgozása, tevékenység működtetés
  • A munkájával összefüggő, és meghatározott heti/havi riportok elkészítése.
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, a szerszámgyártó üzemmel és a lemez alkatrész gyártó üzemmel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű (szóban és írásban) angol nyelvtudás (német nyelvtudás további előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office; Excel, Word), AutoCAD,   Pro/ENGINEER ismeret előny
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és jó szervezőkészség

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, továbbképzési, továbbtanulási lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Nemzetközi- és változatos Vevői kapcsolat rendszer
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások
  • Fiatal dinamikus szakmailag magasan képzett csapatban történő munkavégzés
  • Magas szintű munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Téglás

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi címre vagy a megadott e-mail címre várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt

4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz

Munkavégzés helye Téglás
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar