www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. A holdingtársaságnak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Svájcban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában is, és továbbiak létrehozását is tervezik. A Qualysoft küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

Belső csapatunkba keresünk Projektmenedzser kollégát, aki jártas alkalmazásfejlesztéssel kapcsolatos projektek menedzselésében.

Feladatok:

• Teljes körű IT projektmenedzsment feladatok ellátása
• 5-15 fős projektcsapat irányítása
• Nagyobb volumenű, komplex projektek felépítésében, működtetésében, támogatásában való részvétel
• Kapcsolattartás az ügyféllel
• Projekt-terv előkészítés, nyomon követés, erőforrás-tervezés
• Idő-és költségkeret betartása
• Projekt dokumentáció elkészítése
• Napi feladatok menedzselése
• A teljes projekt összefogása

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség (közgazdasági/IT/projektmenedzsment területen)
• Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Magas fokú stressztűrő képesség
• Csapatjátékos, együttműködő attitűd
• Nyílt, őszinte, határozott személyiség

Előny:

• Nagyvállalati, nemzetközi háttér

Amit kínálunk:

• Fejlődési lehetőség
• Energikus, fiatalos csapat
• Kiváló munkahelyi körülmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol