www.cvonline.hu

Projektmenedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.07.20.
Hirdetés azonosító: 1007675

Partnerünk a vendéglátóipari szektor egyik élenjáró, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalkozása, mely dinamikus csapatába keres Projektmenedzsert

Feladatok:

- éttermi és kávézóhálózat bővítése kapcsán, új üzletnyitások menedzselése, meglévő üzletek átalakításának koordinálása
- projektek teljes körű koordinálása (site ellenőrzés, költségvetés tervezés és menedzselés, design koordináció, alvállalkozók menedzselése)
- kivitelezések szervezése, irányítása
- terveztetés, engedélyeztetés, kivitelezés felügyelete
- on site munka koordinálása

Elvárások:

- építészmérnök végzettség
- több éves projektmenedzseri tapasztalat beruházói oldalon
- jártasság vagy affinitás az épületgépészet területén
- erős angol nyelvtudás
- dinamikus, határozott személyiség
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Hosszútávú karrierlehetőség, előrelépési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil vállalati háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a