www.cvonline.hu

Projektmenedzser - Szombathely (Referenciaszám: HM-1794)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.01.11.
Jelentkezési határidő: 2017.01.14.
Hirdetés azonosító: 1097155

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök diploma előny)
  • Több éves tapasztalat gyártástámogatás, karbantartás vonalon, lehetőleg gyártó környezetben
  • Projektmenedzsment tapasztalat, vezetői múlt előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás, a német nyelv előnyt jelent
  • Jó szervezőkészség, terhelhetőség, pro-aktivitás
  • Határozott személyiség kiváló kommunikációs készséggel
  • Önálló, precíz munkavégzés, felelősségvállalás

Feladatok:

  • Gép és/vagy gyártósor felújítási projektek önálló vezetése
  • Berendezések karbantartásának támogatása, szükséges beszerzések, beruházások kezdeményezése
  • Kapcsolódó logisztikai feladatok ellátása
  • Karbantartások költségvetésének tervezése, projekt záráskor pénzügyi kimutatások készítése
  • Standardizálási folyamatok elősegítése cégcsoport szinten nemzetközi viszonylatban
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel angol nyelven

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Vas megye, Szombathely mellett

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Vas megyei partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1794-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)