www.cvonline.hu
Projektmenedzser (Referenciaszám: PJ4114)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.31.
Jelentkezési határidő: 2017.01.01.
Hirdetés azonosító: 1001374
lejárt

Alkalmazásfejlesztéssel és IT tanácsadással foglalkozó partnerünk budapesti irodája részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Projekt menedzser

Feladatok:
- Együttműködés a fejlesztőcsapattal az egyedi megrendelői igényre készített szoftver megvalósítása érdekében
- Projekttervek elkészítése, prezentálása
- Erőforrások megtervezése
- Megrendelői igények teljesítésének garantálása
- A fejlesztési folyamat figyelemmel követése
- A csapat teljesítményének felügyelete, a kommunikáció biztosítása
- Motiválás, facilitáció, konfliktusok kezelése, problémák megoldása

Követelmények:
- legalább 3 év projektmenedzseri tapasztalat (szoftverfejlesztés)
- Agile Project Management tapasztalat
- folyékony angol nyelvtudás

- felsőfokú végzettség
- kiváló problémamegoldó készség

Előnyök:
- Scrum Master vizsga
- PMP képesítés
- IT vagy mérnöki képesítés

Amit partnercégünk kínál:
- Nagyszerű csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Rendszeres visszajelzések
- Házon belüli szolgáltatások, biztosítások

Kérjük, fényképes önéletrajzát csatolva küldje el Katona Krisztián kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre a referenciaszám (PJ4114) megjelölésével. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.