www.cvonline.hu

Projektmenedzser (Ref.:711)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.08.29.
Hirdetés azonosító: 821859
lejárt

Projektmenedzser

munkatársat keresünk Partnercégünk megbízásából HR területre.

Referencia szám:711

Főbb feladatok, munkák:

  • Fizikai és szellemi munkavállalók toborzása, interjúztatása és kiválasztása

  • Adminisztratív jellegű feladatok elvégzése

  • Szerződések előkészítése és megkötése

  • Jelenléti ívek és és havi elszámolások összesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Legalább egy év tapasztalat humán erőforrás gazdálkodási területen

  • Használható számítógépes ismeretek (Excel, Word)

  • Középfokú német nyelvtudás

  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

  • Dinamikus, lendületes, precíz és lelkiismeretes személyiség

  • Jogosítvány és gépkocsi

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Folyamatosan fejlődő, stabil hátterű cégcsoport

  • Versenyképes jövedelem

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Laptop és mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Jelentkezésmódja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, regisztrálj a weboldalunkon, mint álláskereső és töltsd fel magyar nyelvű önéletrajzodat, vagy küldd el pályázatodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választod, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesd fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu