Projektmenedzser (leendő ügyvezető) (Referenciaszám: PJ3860)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.10.04.
Jelentkezési határidő: 2015.10.07.
Hirdetés azonosító: 968608
lejárt

Ügyfelünk egy folyamatosan növekvő piaci szegmens - a digitalizálás - egyik meghatározó szereplője. Tevékenységi köre lefedi a közép- és nagyvállalati ügyfelek részére végzett elektronikus dokumentumkezelés teljes spektrumát. Budapesti központjukba keressük

Projektmenedzser (leendő ügyvezető)

munkatársukat.

A leendő munkatárs feladatai:
- Egyes területek (üzem, back office, IT, projektmenedzsment) fokozatos átvétele és napi szintű, operatív irányítása;

- Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás;
- Üzletfejlesztési tevékenységben történő aktív részvétel új ügyfelek bevonzása érdekében;
- Kiemelt projektek menedzselése;
- Költségek tervezése és folyamatos monitoringja;
- Stratégiai tervezés;
- Folyamatok felügyelete, fejlesztése;
- Riportozás a tulajdonosok felé;
- Közvetlenül irányított létszám: projektektől függően erősen változó (20+ fő)

Elvárások, előnyök:
- Az ideális jelölt a projektmenedzsment területén szerzett több éves tapasztalattal rendelkezik.
- Kifejezett előnyt jelent a hasonló területen szerzett informatikai/digitalizálási projektmenedzsment tapasztalat.

- A tevékenység jellegéből adódóan a projektek gyakran rövid határidőre történő befejezése teherbíró, dinamikus személyt igényel.
- A vezetői tapasztalat és/vagy a megfelelő vezetői készségek fontosak a pozíció sikeres betöltéséhez.
- Szükséges ügyfélkezelésben meglévő jártasság.
- Felsőfokú végzettség.
- Az angol nyelvtudás előny, de nem elvárás.

Amit megbízónk kínál:
Ügyfelünk magyar tulajdonú, stabil alapokkal rendelkező cégcsoport, több mint 20 éves piaci jelenléttel. A pozíció betöltőjének anyagi kompenzációként a hazai piacon versenyképes bérezést és bónuszrendszert illetve céges autót (közepes kategóriájú) biztosítanak. Hosszútávra kialakuló együttműködés esetén a felelősség- és hatáskör bővülését és további előmeneteli lehetőséget kínálnak.

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését szakmai önéletrajzát kérjük az e-mail tárgyában a hirdetés referenciaszámának és pozíció nevének feltüntetésével - küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.