www.cvonline.hu

Projektmenedzser külföldi betanulással

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.10.21.
Hirdetés azonosító: 979351
lejárt

Autóipari beszállító megbízásából várjuk olyan szakember jelentkezését, aki egy éves németországi betanulást követően Szolnokon végezne projektmenedzseri tevékenységet.

Feladatok:

·          Iparosodási tervek vevői előírások és specifikációk szerinti megvalósítása és koordinálása

·          Projektköltségek figyelemmel kísérése

·          Kalkulációk készítése és felülvizsgálata

·          Launchtervezés, mérföldkövek betartása, követése

·          Műszaki prezentációk készítése és vizsgálata

·          Probléma analizálás és javító intézkedésekben való közreműködés

·          Projektdokumentációk elkészítése

·          Vevői kapcsolatok építése és ápolása

·          a Bad Neustadt-i anyavállalat üzemének támogatása

Főiskolai vagy egyetemi végzettség, műszaki preferált (Autóipari,/Eszközgyártás/Anlagenbau)

·          nagyon jó műszaki érzék és megoldás-orientált munkastílus

·          Üzemgazdasági ismeretek

·          Autóipari beszállítói ismeretek főként Interior termékek esetében (kiváltképp VW-Csoport/Ford)

·          Vezetői tapasztalat

·          Motiváció és terhelhetőség

·          Csapatmunkára való készség és jó kommunikációs készség

·          rugalmasság, utazási hajlandóság

·          kiemelkedő angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny

·          MS Office és SAP ismeret

Külföldi tapasztalatszerzés a németországi anyacégnél

Folyamatos továbbképzési lehetőség

Béren kívüli juttatások

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu