www.cvonline.hu

Projektmenedzser (JGM-6408)

A munkáltatóról / About the company

A Jobsgarden-ITJobs Manufacturing divíziója keres világszerte ismert, gyártásban és technológiai innovációban tevékenykedő, vezető multinacionális megbízója számára Projektmenedzser munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Kutatási-fejlesztési projektek menedzselése, koordinálása, összehangolása a projekt terveknek megfelelően.
  • Projekttervek aktualizálása, a feladatok megvalósulásának nyomon követése, kontrollálása.
  • Új projektlehetőségek kidolgozása.
  • A projektekkel kapcsolatos költségek tervezése, elemzése, felülvizsgálata és folyamatos kontrollja.
  • Eltérések esetén a lehetséges megoldások kidolgozása.
  • Jelentés a felettes vezető felé a projektek paramétereinek (műszaki, kereskedelmi, ütemterv) jelentős megváltozása, vagy kockázatok esetén.
  • Dokumentáció összeállítása a döntéshozatalhoz.
  • A projektekkel kapcsolatos releváns ajánlattételek támogatása.
  • Együttműködés és a hatékony kommunikáció elősegítése a projekt teamen belül és egyéb, a projektmunkába bevont lokális és nemzetközi partnerekkel.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • Termék- ill. folyamatfejlesztési tapasztalat vagy műszaki projektmenedzsment ismeret
  • K+F eszközök és módszerek ismerete előny
  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Személyes kompetenciák: vezetési készség, kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, rugalmasság, folyamatszemlélet, interkulturális készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, Word formátumú önéletrajzát a pozíció megnevezésével az alábbi  e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest, Kecskemét
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Bács-Kiskun, Pest, Budapest