www.cvonline.hu
Projektmenedzser informatika területen
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.01.23.
Jelentkezési határidő: 2014.01.24.
Hirdetés azonosító: 661303
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Dinamikusan fejlődő, pénzügyi szolgáltatások területén működő multinacionális ügyfelünk megbízásából keresünk Projektmenedzsert az alábbi feladatokra:

- Projektek vezetése,
- részletes projekttervezés, projekt ütemezése, változások koordinálása,
- határidők, projektköltségek nyomon követése és betartatása,
- kockázatok felmérése, elemzése, kiküszöbölése, kezelése,
- projekt kommunikációs tevékenység ellátása,
- projekttagok koordinálása,
- támogató informatikai rendszerek továbbfejlesztésének koordinálása,
- front end és back office rendszerek kialakításának koordinálása,
- adminisztrációs feladatok ellátása.

Követelmények
- Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség;
- folyékony NÉMET nyelvtudás,
- 2-3 év projektvezetésben szerzett gyakorlat,
- szoftverfejlesztési projektek koordinálásban szerzett tapasztalat,
- projektmenedzsment ismeretek.

Egyéb hasonló állások Önnek
IT operátor – INTS/14/45

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Partnerünk 2004 óta sikeresen működő magyar tul...
Budapest, Pest

Service Delivery Manager - 14/44

Cégnév elrejtése

Service Delivery Manager 14/44 We are looking...

Junior Java Fejlesztő - INTS/14/42

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...