www.cvonline.hu

Projektmenedzser II. (Budapest)

  • A hirdetés 2 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Projektmenedzser II.

Helység
Budapest
Terület
Stratégia (befektetéskezelés, fejlesztés, forrásallokáció, nemzetközi kapcs.)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • ellátja a MÁV Zrt. Európai Uniós vagy egyéb forrásból megvalósuló projektjeihez kapcsolódó teljes körű projektmenedzsmenti feladatokat,
  • részt vesz a projektek előkészítésében, részletes tervezésében, ütemezésében menedzseli a projekt végrehajtásának folyamatát,
  • irányítja a szükséges külső szerződések (kivitelezői, tervezői, közbeszerzési, tanácsadói független mérnöki stb.) előkészítését, beszerzését, megkötését,
  • nyomon követi, felügyeli a kivitelezési munkák előrehaladását, (folyamatos monitoring, kommunikáció, és változáskezelés) a feladatok Támogatási Szerződés szerinti megvalósítása érdekében,
  • koordinálja a MÁV Zrt. érintett szervezetei, a külső közreműködők és tanácsadók munkáját a jogszabályok és a MÁV Zrt. belső szabályzatainak figyelembevételével,
  • kapcsolatot tart az Irányító Hatóság, a MÁV Zrt. szervezetei, és a külső közreműködők képviselőivel,
  • elkészíti a projektekhez kapcsolódó Támogatási Szerződést, Változás-bejelentőket, Támogatási Szerződés-módosításokat, Időszakos/Záró Beszámolókat, egyéb jelentések, részt vesz az előírt hiánypótlások teljesítésében,
  • a Kontrolling igazgatósággal együttműködve koordinálja a projektek időközi- és záró elszámolásainak készítését,
  • részt vesz a projektek utóértékelésében, ellátja a megvalósult projektek kötelező fenntartás időszakának felügyeletét.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma
  • 5 év szakmai gyakorlat

Egyéb elvárások:

  • irodai, számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok, szabványok, előírások és belső utasítások ismerete,
  • projekt menedzsment ismeretek,
  • koordinációs ismeretek,
  • EMIR, EPTK felület kezelésében való jártasság,
  • közbeszerzési ismeretek
  • Európai Uniós ismeretek.

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • műszaki ismeretek

2017.12.15

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű