Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTMENEDZSER

(HF 11-7778)

pozícióba.

Feladatok

  • Új projektek teljes körű kivitelezése: gyártósor tervezési, gépbeszerzési, gyártósor áttelepítési projektek vezetése, meghatározott team munkájának koordinálása,
  • Idő- és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása,
  • Vevői követelmények, elvárások teljesítése,
  • A beszállítókkal valamint a projekt résztvevőivel való együttműködés,
  • Felelősség a projektek sikerességéért.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök),
  • Gyártó cégnél projektvezetésben szerzett néhány éves tapasztalat (előny: NPI tapasztalat, autóiparban szerzett tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttér, biztos környezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,  küldje a „HF 11-7778"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével  az alábbi email e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda