Megbízható, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

PROJEKTMENEDZSER

 (HF 11-7725)

pozícióba.

 Feladatok

  • Új projektek teljes körű kivitelezése: gyártósor tervezési, gépbeszerzési, gyártósor áttelepítési projektek vezetése, meghatározott team munkájának koordinálása,
  • Idő- és költségvetési tervek kidolgozása, követése és betartatása,
  • Vevői követelmények, elvárások teljesítése,
  • A beszállítókkal valamint a projekt résztvevőivel való együttműködés,
  • Felelősség a projektek sikerességéért.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, gépészmérnök),
  • Gyártó cégnél projektvezetésben szerzett néhány éves tapasztalat (előny: NPI tapasztalat, autóiparban szerzett tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttér, biztos környezet,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,

küldje a „HF 11-7725"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda