www.cvonline.hu

Projektmenedzser (Heves)

  • A hirdetés 981 napja lejárt

Heves megyei felépítmény és fémszerkezet gyártó megbízó Partnerünk részére keresünk Projektmenedzser munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Projekt csapat munkájának irányítása
  • Műszaki, beruházási és innovációs közlekedési szolgáltatásokhoz kapcsolódó projektek vezetése
  • Járműdiagnosztikai berendezések telepítésének irányítása, szervezése
  • Beruházási projektek definiálása üzleti igények alapján
  • Projektterv készítése, folyamatos nyomon követése, projekt beszámolók készítése
  • Beruházás tervezése, annak felügyelete
  • Külső helyszíneken kivitelezési, karbantartási és javítási feladatokat irányítja
  • Projektek dokumentációjának biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Villamosmérnök, Közlekedésmérnök)
  • Minimum 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Komplex, nagy projektek, beruházások kezelésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önállóság
  • Rugalmasság
  • Rendszer és feladatszemlélet

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő