www.cvonline.hu

Projektmenedzser gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 898220

Feladatok:
  • dokumentáció előkészítése akkreditív benyújtásához
  • SAP projektmenedzsment modul kezelése
  • meghívólevelek kiküldése külföldi ügyfelek részére
  • szállodafoglalás külföldi ügyfelek részére
  • adatgyűjtés, összegzés MS Office alkalmazásokban
Elvárások:
  • folyamatban lévő, nappali tagozatos tanulmányok kereskedelmi szakirányon
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás és előny a francia nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • pénzügyi - és számviteli ismeretek előnyt jelent
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • kitűnő kommunikációs és együttműködő készség
  • önálló munkavégző képesség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Heti 20 óra rugalmas beosztásban, azonnali kezdéssel
  • Fizetés:
  • Bruttó 895.-Ft/óra
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, jelentkezésed tárgya legyen CG-PRO.