www.cvonline.hu

Projektmenedzser és pályázatíró

  • A hirdetés 1096 napja lejárt

Az Egyenlő Foglalkoztatásért Szociális Szövetkezet munkatársat keres

projektmenedzser és pályázatíró

pozícióba tatabányai munkavégzéssel. Hátrányos helyzetű munkavállalók jelentkezését is várjuk (hátrányos helyzetű munkavállaló, aki: az ötvenedik életévét betöltötte, vagy a huszonötödik életévét nem töltötte be, vagy legalább 6 hónapja regisztrált álláskereső, esetleg egy, vagy több eltartottal egyedül élő felnőtt stb.).

Feladatai:

  • Uniós és haza források utánkövetése
  • Pályázatok megírása, összeállítása
  • Elszámolások és beszámolók készítése
  • Kapcsolattartás a közreműködő szervekkel, ügyfelekkel
  • Adatbekérés

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Talpraesett, dinamikus személyiség
  • Önállóság
  • Releváns szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kezdés: augusztus

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő