www.cvonline.hu
Projektmenedzser - digitalizálás (PJ3113)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.06.07.
Hirdetés azonosító: 919213
lejárt

Elektronikus dokumentumkezelési szolgáltatásokat nyújtó Ügyfelünk megbízásából keresünk budapesti központjukba munkatársat az alábbi területre:

Feladatok:
- Elsősorban nagyvállalati ügyfelekkel történő kapcsolattartás
- Ügyféligények felmérése, ügyfelekkel való kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása
- Dokumentumkezelési (pl.: digitalizálás) projektekben aktív részvétel: műszaki és pénzügyi tervezés, támogatás, folyamatos nyomonkövetés, dokumentálás, menedzselés, riportolá

- Projektek során kapcsolattartás és egyeztetés az érintett területekkel, illetve a szakterületek koordinációja
- Kereskedelmi tevékenység és projektadminisztrációs valamint, egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása.

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (IT/ műszaki/gazdasági)
- Kereskedelmi területen szerzett aktív tapasztalat
- Középfokú, társalgási szintű angol nyelvtudás

- Ügyfélorientált gondolkodásmód, üzleties megjelenés, kiváló kommunikációs készség
- Jó szervezőkészség, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
- B kategóriás jogosítvány.

Előny:
- Fizikai és elektronikus dokumentumkezelésben szerzett tapasztalat, szkennerek ismerete,

- Projektvezetési módszertanok elméleti/gyakorlati ismerete,
- Microsoft szerver termékekkel (elsősorban Windows Server, SQL Server) kapcsolatos, illetve Active Directory üzemeltetési ismeretek/ tapasztalat, általános hálózati ismeretek,

Megbízónk hosszú távú, kiszámítható munkahelyet, korrekt bérezést, céges autót nyújt leendő munkatársának.

Kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.