www.cvonline.hu

Projektmenedzser (Digital Innovation)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális partnerünk az energiaszektor egyik vezető szereplője, kereskedelmi operációjába keres üzleti oldali Projektmenedzser pozícióba olyan kollégát, aki szívesen vezetne innovatív, kihívásokat jelentő rendszerfejlesztési és infrastrukturát érintő projekteket nagyvállalati környezetben.

Feladatok:

- Innovatív digitális infrastruktúra kiépítésében Projektvezetői szerep betöltése szoros együttműködésben az IT szervezettel
- Üzleti és IT változások megfogalmazása, megvalósításuk menedzselése
- Érintettek szakmai irányítása adott feladatok esetében (akár 100-150 fő)
- Projekt hiteles képviselete külső és belső fórumokon

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
- Legalább 5 év munkatapasztalat,ebből 1-2 év projektvezetői/tanácsadói tapasztalat
- MS Office és SAP modulok ismerete felhasználói oldalról
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Üzleti szemlélet, stratégiaorientált gondolkodás
- Magas szintű együttműködési készség
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Innovatív, jövőbe mutató informatikai projektek infrastruktúra és szoftver téren egyaránt
- Vizibilitás management szinten
- Versenyképes jövedelem és átlagon felüli juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Dinamikus környezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -