www.cvonline.hu

Projektmenedzser (Digital Innovation)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.05.
Hirdetés azonosító: 1049176

Multinacionális partnerünk az energiaszektor egyik vezető szereplője, kereskedelmi operációjába keres üzleti oldali Projektmenedzser pozícióba olyan kollégát, aki szívesen vezetne innovatív, kihívásokat jelentő rendszerfejlesztési és infrastrukturát érintő projekteket nagyvállalati környezetben.

Feladatok:

- Innovatív digitális infrastruktúra kiépítésében Projektvezetői szerep betöltése szoros együttműködésben az IT szervezettel
- Üzleti és IT változások megfogalmazása, megvalósításuk menedzselése
- Érintettek szakmai irányítása adott feladatok esetében (akár 100-150 fő)
- Projekt hiteles képviselete külső és belső fórumokon

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
- Legalább 5 év munkatapasztalat,ebből 1-2 év projektvezetői/tanácsadói tapasztalat
- MS Office és SAP modulok ismerete felhasználói oldalról
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Üzleti szemlélet, stratégiaorientált gondolkodás
- Magas szintű együttműködési készség
- Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- Innovatív, jövőbe mutató informatikai projektek infrastruktúra és szoftver téren egyaránt
- Vizibilitás management szinten
- Versenyképes jövedelem és átlagon felüli juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Dinamikus környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján