www.cvonline.hu

Projektmenedzser - Budapest (Referenciaszám: KJ-1740)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1080665

Elvárások:

  • Gazdasági vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves projektvezetési tapasztalat szoftverfejlesztőként vagy tesztelőként
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Projektmenedzsment módszertan és alapvető üzleti igények ismerete
  • Erőforrás tervezés, szakmai fejlődési irányok meghatározása
  • Kiváló orientációs és analitikus készség
  • Jó kommunikációs készség

Feladatok:

  • Teljes életciklus támogatása az ügyfeleknél a kapcsolatfelvételtől a projektzárásig
  • Futó IT projektek folyamatos ellenőrzése, tekintettel a mérföldkövekre, költségvetésre és az erőforrás kihasználásra
  • A projekt életciklus során fellépő problémák kezelése, fejlesztése, folyamatos kapcsolattartás
  • Üzleti lehetőségek felkutatása, azonosítása
  • Erőforrások tervezése, szakmai fejlődési irányok meghatározása, megvalósítása
  • Kollégák projektre szervezése ütemezések egyeztetése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik budapesti Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1682-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória IT / Informatika, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő