www.cvonline.hu

Projektmenedzser asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 742255
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Magyarország vezető telekommunikációs cégéhez keresünk diákokat!

Feladatok:

  • Események szervezése
  • Kapcsolattartás
  • Riportok, prezentációk készítése a projektmenedzserek számára
  • Napi munkavégzés támogatása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magas szintű MS Office, kiemelten Excel tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló kommunikatív, talpreesett személyiség

Munkaidő: Heti minimum 3 nap vállalása hétfőtől péntekig

Amit kínálunk:

  • Órabér: bruttó 750 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Céges buszjárat (munkavégzés helye: Törökbálint)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!