www.cvonline.hu

PROJEKTKOORDINÁTOR

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 956845

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó győri Partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • kisebb projektek, kivitelezési munkálatok teljes körű megvalósítása, saját kapacitások, valamint alvállalkozók igénybevételével
  • a kivitelezés minőségének és a technológiai követelmények ellenőrzése
  • projektfolyamatok tervezése, irányítása és követése az előírt folyamatnak megfelelően
  • projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomon követése
  • projekt időterv elkészítése
  • teljes projekt csapat munkájának koordinálása
  • kiviteli- és megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • megbízóval történő teljes körű és folyamatos kapcsolattartás
  • beszállítókkal és társterületekkel való együttműködés
  • riportok, beszámolók készítése
Elvárások:
  • felsőfokú gépészmérnök vagy épületgépész-mérnök végezettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes aktív német nyelvtudás
  • projektszemléletű gondolkodásmód
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • önálló döntéshozatalra képes, kiemelkedő problémamegoldó készséggel bíró személyiség
  • magas stressz tűrő képesség
Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • béren kívüli juttatások
  • utazási költségtérítés
  • komplex feladatok, szakmai kihívások, egyedülálló projektlehetőségek
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Győr
Kapcsolat:
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Győr