www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 944800
lejárt

Karrier az Audinál

Projektkoordinátor - Virtuális analízis - Termék- és folyamatoptimalizálás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, az elektromotorok fejlesztések iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Szerelhetőség vizsgálata virtuális eszközökkel (CAD)
  • Konstrukciók előkészítése 3D nyomtatáshoz
  • Új motorprojektek támogatása a koncepciós szakasztól a szériagyártás kezdetéig
  • Új motorok szerelhetőségének vizsgálata virtuális eszközökkel a sorozatgyártás igényeinek figyelembevételével
  • A szerelhetőség biztosításához szükséges próbák, kísérletek tervezése és koordinációja
  • A szériagyártásban szerzett tapasztalatok összehangolása, ezek felhasználása az új projekteknél
  • A rögzített javaslatok, jobbító intézkedések megvalósítása a fejlesztéssel és a gyártástervezéssel együttműködve
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Szériamotor-gyártásban szerzett tapasztalat
  • Projekt- és SE-munkában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Előszériagyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • CAD ismeretek (PRO-E, CATIA)
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Magas felkészültség és rugalmasság
  • Önállóság
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz, motivációs levél, továbbá a felsőfokú végzettséggel kapcsolatos dokumentumok csatolását kérjük a pályázathoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC6708

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8271