Projektkoordinátor - Virtuális analízis - Termék- és folyamatoptimalizálás

Hirdetés azonosító: 944800
lejárt

Karrier az Audinál

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, az elektromotorok fejlesztések iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk.

Következő feladatok várnak Önre

Ön az ideális jelölt, ha

  • Szerelhetőség vizsgálata virtuális eszközökkel (CAD)
  • Konstrukciók előkészítése 3D nyomtatáshoz
  • Új motorprojektek támogatása a koncepciós szakasztól a szériagyártás kezdetéig
  • Új motorok szerelhetőségének vizsgálata virtuális eszközökkel a sorozatgyártás igényeinek figyelembevételével
  • A szerelhetőség biztosításához szükséges próbák, kísérletek tervezése és koordinációja
  • A szériagyártásban szerzett tapasztalatok összehangolása, ezek felhasználása az új projekteknél
  • A rögzített javaslatok, jobbító intézkedések megvalósítása a fejlesztéssel és a gyártástervezéssel együttműködve
Amit kínálunk

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8271