www.cvonline.hu
Projektkoordinátor (új termékek) (Referenciaszám: PJ3978)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.25.
Jelentkezési határidő: 2015.12.01.
Hirdetés azonosító: 984129
lejárt

Ügyfelünk stabil lábakon álló, precíz, német munkakultúrát képviselő nemzetközi cégcsoport magyarországi gyára. A gyártás az elektronikai terület széles spektrumát lefedi: panelek kézi, gépi beültetése, összeszerelés, kábelkonfekcionálás stb. széleskörű ipari felhasználásra.

Az üzletfejlesztő munkájának háttértámogatására és új projektjeink sorozatgyártásig történő végig kíséréséhez keresik munkatársukat:

PROJEKTKOORDINÁTOR (új termékek)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás és egyeztetés a leendő megrendelőkkel és új partnerekkel nemzetközi szinten;
  • Részvétel az ajánlatok kidolgozásában, partneri látogatások szervezése;
  • Határidők nyomon követése és betartatása;
  • Vevői kapcsolatokkal kapcsolatos tevékenységek összehangolása;
  • Technológiai egyeztetések és gyárthatósággal kapcsolatos előkészítés koordinálása;
  • Új projektek kapcsán felmerülő beszerzések koordinálása;
  • Mintagyártások felügyelete;
  • Sorozatgyártással kapcsolatos előkészítés, első sorozat nyomonkövetése.

Elvárások:

  • EMS-területen szerzett értékesítési /gyártási tapasztal előny
  • Elektronikai gyártási ismeretek előnyt jelentenek
  • Önállóság és kezdeményezés
  • Kiváló érzék az időgazdálkodáshoz
  • Német/ angol nyelvtudás
  • Céltudatosság

Ügyfelünk emberléptékű, kellemes munkaközösséget, szakmailag érdekes, összetett feladatokat és széleskörű juttatásokat biztosít leendő kollegájának.

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Kérjük, magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám és a pozíció nevének megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére, a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése