www.cvonline.hu

Projektkoordinátor német nyelvtudással

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1071566

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk müncheni telephelyére keresünk 6 hónapra kollégát az alábbi pozíció betöltésére
Feladatok:

  • Kapcsolattartás a Münchenben dolgozó magyar kollégákkal
  • A kint tartózkodás során kollégák felmerülő problémáinak kezelése, megoldása
  • Magyar kollégák felmerülő nyelvi nehézségeinek kezelése
  • Kapcsolattartás a müncheni központtal
  • Információk közvetítése a müncheni anyavállalat és a kint tartózkodó magyar kollégák között
  • Szállásfoglalások, kiutazás koordinálása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó problémamegoldó készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Rugalmas, nyitott személyiség

Juttatások:
  • Kiemelt bérezés
  • Kiutazás és müncheni szállás biztosítása, költségének térítése
  • Hat hónapos projekt jellegű munkalehetőség
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Müncheni munkavégzés

Előnyök:
  • Németországi munkatapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar és német nyelvű önéletrajzát a fenti e-mail címünkre.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld