www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 944802
lejárt

Karrier az Audinál

Projektkoordinátor junior - Kísérleti motorprojektek koordinációja

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, az elektromotorok fejlesztések iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Az Audi AG fejlesztése által kiadott kísérleti motorfejlesztési projektek átfogó koordinációja az Audi Hungaria Motor Kft.-én belül
  • Ütemtervek kidolgozása, egyeztetése és kommunikálása a vevő és a termelő területek lehetőségeit figyelembe véve
  • A technikai előírások, valamint az ütemtervek betartásának nyomon követése és egyeztetése a műszaki fejlesztéssel
  • A kísérleti motorépítések követése, dokumentálása
  • A projekttel kapcsolatos tárgyalásokon, külföldi kiküldetéseken az AHM képviselete (általában havi szinten 3-4 nap külföldi tartózkodás)

Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Belsőégésű motorok felépítésének ismerete
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás
  • Széria motorgyártás és/vagy kísérleti motorgyártás ismerete iránti érdeklődés
  • Képesség csapatmunkára
  • Konfliktuskezelés, önállóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Mobilitás (külföldi kiküldetések, képzések)
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz, valamint felsőfokú végzettséget igazoló dokumentum másolatának csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC6726

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Kocsis Bernadett
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 8271