www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 932295
lejárt

Karrier az Audinál

Projektkoordinátor - Gyártástechnológia-tervezés - Négyhengeres Ottomotorok

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A gyártástechnológia-tervezés - ahogy a neve is mutatja - a gyártási folyamatok legfontosabb alappillére. A technológiák, a folyamatok és a berendezések optimális működése nélkül nem készülhetne el az a több ezer motor és autó, amelyek az Audi Hungariát a világ legnagyobb motorgyárává teszik.

Az üzem- és funkcióbiztos működése, a különféle hibák analizálása és kiküszöbölése a mindennapi munkafolyamatokhoz elengedhetetlen. A gyártástechnológia-tervezés komplex és izgalmas szegmense a vállalatnak, hiszen több terület közös munkáján és együttműködésén alapul: az öntészeti technológiák, a megmunkálás, a motorszerelde, a szerszám- és szériagyártás, a logisztika, a minőségbiztosítás, a karbantartás, a fejlesztés és a projektmenedzsment futnak itt össze.

A vállalatirányítás a szakterülettel szemben komoly követelményeket támaszt, amelyek közül a legfontosabbak a gazdaságosság, a termelési kapacitások fogyasztói igényekhez történő igazítása, a hatékony időgazdálkodás és a magas minőség fenntartása. Az itt dolgozó munkatársak biztosítják az Audi Hungaria gyártási folyamatainak fennakadásmentes működését, de a terület hatásköre nemcsak a győri egységre terjed ki, hanem több ponton is együttműködik az ingolstadti anyavállalattal, az Audi AG-val.

Feladatok

  • Új motorprojektek kiértékelésének és bevezetésének átfogó koordinálása az AHM-en belül
  • Aktív részvétel a projektek konszernszintű értékelésében, koncepciós munkák, termékbevezetések és stratégiai döntések előkészítésében
  • Projektberuházások pénzügyi tervezése, kiadások követése és jelentések készítése
  • Gyártási folyamatok optimalizálásának támogatása konszern munkacsoportokban (minőség, gyártási idő, gazdaságosság)
  • Kapcsolattartás a projekt számára meghatározó, konszernen belüli osztályokkal (tervezés, fejlesztés) és döntéshozó szervezetekkel
  • Részvétel szakmai napokon és grémium-munkacsoportokban (pl. Teiletisch, KAN-Gruppe, AHM-Projektteam)
  • Projektek bemutatása és képviselete az AHM-en belüli információs fórumokon
Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Felsőfokú németnyelv-tudás írásban és szóban
  • Projektmunkában szerzett tapasztalat (időterv, költségkövetés, döntéselőkészítés)
  • Stratégiai gondolkodás és elemzőkészség
  • Elkötelezettség a vállalati- és projektcélok iránt, határozott és agilis fellépés
  • Mobilitás (külföldi grémiumok és munkacsoportok, 2-4 nap havonta)
  • Nyitottság új feladatokra, tanulási képesség, strukturált munkavégzés
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Jó kommunikációs készség és érdekérvényesítés (AHM képviselete az Audi AG-nál és a VW konszernben)
  • Motorgyári folyamatok ismerete előny (fejlesztés, gyártás, gyártástervezés, logisztika, minőségügy, IE, kontrolling)

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC6289

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Baczoni Gergely válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9019