www.cvonline.hu

Projektkoordinációs Menedzser

  • A hirdetés 822 napja lejárt

Feladatok

  • Adminisztrációs és monitoring feladatok ellátása a hazai és EU-s pályázatok esetében (rögzítés, formai, szakmai ellenőrzés);
  • A tevékenységéhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, eljárásrendek, kézikönyvek, az intézmény belső utasításainak, rendelkezéseinek pontos ismerete és biztonságos alkalmazása;
  • A köznevelési intézményeket érintő uniós és hazai társfinanszírozású projektek szervezése, végrehajtásának koordinálása;
  • Az intézmény részvételével zajló kiemelt projektek megfelelő végrehajtásának menedzselése: az eljárásrendek betartása (folyamatmenedzsment, humánerőforrás-gazdálkodás, szerződéskezelés, ügyviteli folyamatok, belső minőségbiztosítás működtetése, információmenedzsment, stb.);
  • A tankerületekkel, konzorciumi partnerekkel, támogatóval, közreműködő szervezettekkel való kapcsolattartás;
  • A munkatárs részére kiosztásra került projektek naprakész nyomon követése, az projektek menedzselése során együttműködés a társterületekkel;
  • Beérkező feladatok koordinálása, megfelelő priorizálása;
  • Rendszeres adatszolgáltatás a jelentések készítéséhez, ad hoc jellegű információkérésekre válasz adása, nyilvántartó rendszerek vezetése;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel;
  • Az intézmény szervezetét érintő fejlesztések szervezése.

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskolai/egyetemi) végzettség jogi, közgazdasági, közigazgatási területek egyikéről
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség
  • Hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Monotonitás és stressz tűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség (vertikális és horizontális kapcsolattartó képesség)

Előny

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete és legalább középfokú nyelvvizsga
  • Jó rendszerező képesség
  • Munkatapasztalat: közigazgatási, közreműködő vagy pályázatíró szerveknél

Egyéb információ

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • Határozott idejű munkavállalói jogviszony

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol