www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1025911
lejárt

Karrier az Audinál

Projektkoordináció a szerelési szempontok és folyamatoptimalizálás mentén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Kísérleti Motorgyártó Központ a motorok és a hozzájuk tartozó aggregátorok fejlesztéséhez kapcsolódó projekteken dolgozik. A szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott új motortípusok szériagyártásának előkészítését támogassa a konstrukciós fázistól egészen az előszériáig. Erre az izgalmas és kihívásokat tartogató pozícióra műszaki irányultságú, az elektromotorok fejlesztések iránt érdeklődő mérnökök jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • Új motorprojektek támogatása a koncepciós szakasztól a szériagyártás kezdetéig, mechanikai megmunkálási és szerelési szempontok tekintetében
  • Új motorprojektek szerelhetőségének vizsgálata a sorozatgyártás igényeinek, valamint a szerelési költségek és készletek optimalizálásának figyelembevételével
  • A szerelhetőség biztosításához szükséges próbák, kísérletek tervezése és koordinációja, gyárthatóságának és szerelhetőségének kiértékelése
  • A szériagyártásban szerzett tapasztalatok összehangolása, ezek felhasználása az új projekteknél
  • A rögzített javaslatok, jobbító intézkedések megvalósítása a fejlesztéssel és a gyártástervezéssel együttműködve
  • Modern környezetben a legmodernebb technikák között történő munkavégzésre való nyitottság, törekvés új technikák elsajátítására
  • Kapcsolattartás a társterületekkel Európa-szerte
Elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Szériamotorgyártásban szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • Projekt- és SE-munkában szerzett tapasztalat
  • Előszériagyártásban szerzett tapasztalat, szerelde területén szerzett mérnöki ismeretek előnyt jelentenek
  • Középfokú németnyelv-tudás
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Magas felkészültség és rugalmasság
  • Önállóság

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC8857

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Kocsis Bernadett válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8271