www.cvonline.hu

Projektirányító

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Villamos tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozó debreceni Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörökben:

1 fő Projektirányító

villamosmérnök vagy technikus végzettséggel (min. 5 év gyakorlattal)

Elvárások:

  • Szakmai hozzáértés
  • Megbízhatóság
  • Minőségi munkavégzés
  • Minimum középfokú végzettség
  • AutoCAD tervezői program ismerete

Előnyt jelent:

  • Eplan tervező program ismerete
  • idegen nyelv ismerete (angol, német)
  • PLC-s ismeretek

Olyan munkavállalók jelentkezését várjuk, akik átlagon felüli bérezés és kiváló munkakörülmény fejében képesek hosszútávon megbízható minőségi munkateljesítményre.

Várjuk a fényképes szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Recruitment manager

HSA Kft.

    We are looking for candidates in the follow...
Hajdú-Bihar

.NET vezető fejlesztő - Debrecen

PBS International Kft.

Megye:   Hajdú-Bihar megye ...
Hajdú-Bihar

Karbantartás vezető

HSA Kft.

Karbantartás vezető Feladatok: Karbantartási cs...
Hajdú-Bihar