Projektirányító (gépész vagy vegyipari gépész végzettséggel)

  • A hirdetés 1006 napja lejárt

MOL-csoport / MOL Plc.

Petrolszolg Kft. / DS mérnökség / DS projektirányítás

Projektirányító

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Munkakör célja:

Összetett létesítmények vagy közepes, illetve nagy bonyolultságú technológiai rendszerek esetén a karbantartási projektek operatív előkészítése, irányítása, valamint szakmai felügyelete az előírt határidők, költségek és minőségi követelmények betartásával a megrendelő elvárásainak megfelelően.

Feladatok:

  • Követi, kontrollálja a projekt jellegű munkákat.
  • SAP rendszerben értelmezi a feladatot, megrendeléseket, elvégzi a munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációt.
  • Ellenőrzi a megrendelés műszaki tartalmát, egyeztet a megrendelővel, esetenként kimegy a munkavégzés helyszínére, nem megfelelő tartalom esetén önállóan dönt a munka elvégzésének a visszautasításáról.
  • Felméri a munkafolyamatokat, elegendő saját kapacitás esetén átadja az illetékes műhelynek a munkát, ellenkező esetben a kijelölt alvállalkozót értesíti, munkáját koordinálja, műszaki ellenőrökkel kapcsolatot tart.
  • Speciális, technológiai tudást igénylő feladatokat lát el, a berendezéseket a rájuk vonatkozó jogszabályoknak megfelelően szakérti, nyomon követi azoknak állapotát, javaslatot tesz állapotuk javítására illetve fenntartására.
  • Projekt feladatokat lát el, valamint felelős a munka végzésének előkészítéséért, szervezéséért, alvállalkozói munkavégzés esetén a helyszíni operatív irányításáért és esetenkénti ellenőrzéséért, tervdokumentációk biztosításáért, adatszolgáltatásért.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart fent a társszervezetekkel, az egyes karbantartási munkák elvégzésében érintett szervezetekkel, üzemekkel, alvállalkozókkal.
  • A reklamációkat önállóan kezeli (kivizsgál, jegyzőkönyvet készít stb.).
  • Esetenként készenlétet ad és annak ideje alatt önállóan részt vesz a hibaelhárításban.

Követelmények:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (gépész, vagy vegyipari gépész)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Informatikai rendszerek ismerete, MS Office
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Hegesztési ismeretek, anyagvizsgálói ismeretek
  • Tervezői programok ismerete (pl.: AutoCAD)
  • Költségvetés készítési gyakorlat
  • További idegen nyelv ismeret
  • Kivitelezésben szerzett gyakorlat

Egyéb követelmények:

  • Teljesítmény orientáció
  • Stressztűrés
  • Folyamat szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • SAP rendszer ismerete

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL-csoport Állásportálján keresztül!

Az Ön Toborzási szakértője: Pintér Csaba (36-20-556-6910)

Jelentkezési határidő: 2014.04.20

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő