www.cvonline.hu

Projektfinanszírozási tanácsadó

  • A hirdetés 961 napja lejárt

Hazánk egyik vezető pénzügyi tanácsadó cége pályázati és

projektfinanszírozási tanácsadót

keres, Budapesti központjába.

Amit kínálunk:

  • számos területre irányuló projektépítés
  • sokoldalú munkakör
  • együttműködés hazai és nemzetközi szervezetekkel, intézményekkel
  • belvárosi, modern irodaházban történő munkavégzés
  • versenyképes fizetés
  • fiatalos, dinamikus csapat

Elvárásaink:

  • pénzügyi vagy számviteli vagy közgazdász végzettség
  • közép / felsőfokú üzleti angol nyelvtudás
  • önálló és csapatmunkában történő munkavégzés
  • alkalmazkodóképesség hazai és nemzetközi projektek kapcsán adandó utazások, egyeztetések, konferencia beszélgetések kapcsán
  • remek kommunikációs képesség
  • ügyfélkezelésben való jártasság
  • precíz munkavégzés
  • magas szintű adminisztratív készségek
  • jogosítvány, esetlegesen saját gépjármű használata

A munkakörről röviden:

  • projektekhez kapcsolódó forrásokról szóló információk átadása az ügyfelek részére
  • ügyfelek előzetes alkalmasság felmérése
  • hazai, társfinanszírozott, közvetlen uniós és egyéb nemzetközi pályázati projektek előkészítése
  • pályázati dokumentációs munkálatok elvégzése
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • pénzügyi, üzleti tervezés
  • projektek szakmai előkészítése
  • projektmenedzsment tevékenység, projektkövetés

A fényképes, angol és magyar nyelvű önéletrajzokat, motivációs levéllel együtt, az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol