www.cvonline.hu

Projektfinanszírozási Referens

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Pénzintézeti Partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba 2-3 év tapasztalattal rendelkező munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest

Projektfinanszírozási Referens (Bank)

Feladatok:

  • Nagyvállalati ügyfélportfolió kezelése,
  • Új ügyfelek akvizíciója,
  • Aktív és passzív vállalati termékek értékesítése,
  • Szerződések, javaslatok készítése.

Követelmények:

  • Egyetemi/főiskolai (közgazdasági vagy pénzügyi) végzettség,
  • Vállalati ügyfélkezelésben szerzett munkatapasztalat 2-3 éves tapasztalat
  • Finanszírozás, projekt finanszírozás területén jártasság
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
  • Ügyfélközpontúság
  • Értékesítési szemlélet
  • Precizitás, felelősség teljes munkavégzés,
  • Önállóság
  • MS Office ismeretek

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő