www.cvonline.hu

Projektfinanszírozási munkatárs

  • A hirdetés 177 napja lejárt

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

A meglévő portfolióban lévő projektek, illetve új finanszírozási ügyletek menedzselésével kapcsolatos feladatokban való közreműködés:

  • A projektfinanszírozási területen egyedi hitelügyletek komplex kezelése;
  • A beérkező hitelkérelmek és kapcsolódó dokumentációk értékelése, projektkockázatok felmérése;
  • Piacelemzések elkészítése;
  • Projekt pénzügyi modelljének elkészítése, illetve auditálása;
  • Finanszírozási struktúra kidolgozása;
  • Előterjesztési dokumentáció összeállítása;
  • Részvétel a jogi, műszaki és biztosítási átvilágításban;
  • Finanszírozási dokumentáció kidolgozása;
  • Hitelfelvevő, társfinanszírozók és tanácsadók koordinálása;
  • Lehívások ügyintézése, ügynöki feladatok ellátása;
  • Projekt-monitoring;
  • Belső banki adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
  • Felsőfokú angolnyelv-tudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség;
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
  • Komplex gondolkodási képesség;
  • Precizitás, pontosság; megbízhatóság;
  • Felelősségvállalási képesség;
  • Csapatmunka;
  • Terhelhetőség.

Előny:

  • Banki/projektfinanszírozási területen szerzett gyakorlat.

Jelentkezési határidő: 2016. július 26.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő