Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Projektfinanszírozási munkatárs

Feladatok:

OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

A meglévő portfolióban lévő projektek, illetve új finanszírozási ügyletek menedzselésével kapcsolatos feladatokban való közreműködés:

  • A projektfinanszírozási területen egyedi hitelügyletek komplex kezelése;
  • A beérkező hitelkérelmek és kapcsolódó dokumentációk értékelése, projektkockázatok felmérése;
  • Piacelemzések elkészítése;
  • Projekt pénzügyi modelljének elkészítése, illetve auditálása;
  • Finanszírozási struktúra kidolgozása;
  • Előterjesztési dokumentáció összeállítása;
  • Részvétel a jogi, műszaki és biztosítási átvilágításban;
  • Finanszírozási dokumentáció kidolgozása;
  • Hitelfelvevő, társfinanszírozók és tanácsadók koordinálása;
  • Lehívások ügyintézése, ügynöki feladatok ellátása;
  • Projekt-monitoring;
  • Belső banki adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
  • Felsőfokú angolnyelv-tudás;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség;
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség;
  • Komplex gondolkodási képesség;
  • Precizitás, pontosság; megbízhatóság;
  • Felelősségvállalási képesség;
  • Csapatmunka;
  • Terhelhetőség.

Előny:

  • Banki/projektfinanszírozási területen szerzett gyakorlat.

Jelentkezési határidő: 2016. július 26.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a Jelentkezés gombra!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő