www.cvonline.hu

Projektfelelős

  • A hirdetés 911 napja lejárt

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

Nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A megújuló energia üzletághoz kapcsolható új piacok, projektek felkutatása, üzletszerzés
  • A megújuló energiaforrások felhasználásával működő rendszerekhez kapcsolódó hőtechnikai megoldásoknak a felhasználókkal történő megismertetése, árajánlat készítése.
  • Az üzletág termékkörének kialakításában, fejlesztésében való aktív részvétel.
  • Kivitelezőkkel, pályázatíró cégekkel, beruházó cégekkel, ingatlanfejlesztő cégekkel és tervezőkkel, szakmai szervezetekkel közvetlen kapcsolattartás,
  • külső, belső koordináció a megrendelések megvalósítása érdekében.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú épületgépészeti/építőmérnöki végzettség.
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent,
  • Felhasználói szintű angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, MS Office, AutoCad, Pro/E).
  • Meggyőző és határozott kommunikáció és prezentációs készség.
  • Önállóan szervező, jó tervező és elemző képesség.
  • Teljesítményorientált személyiség.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Pf. 1.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő