www.cvonline.hu

Projektfelelős

  • A hirdetés 656 napja lejárt

Feladatok:

  • Gépek, folyamatok átvétele a németországi anyacégtől,
    • Az átvett folyamatok telepítése, majd üzemelteltése.

Elvárás:

  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség,
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás,
  • 3-5 év autóiparban, elsősorban elektronikában, nagy darabszámú szériagyártásban szerzett tapasztalat,
  • Aktuális minőségirányítási rendszerek (ISO/TS, ISO 9001) ismerete, korszerű minőségügyi technikák és eszközök alkalmazásának ismerete.
  • Önálló munkavégzés, kiváló kommunikáció és problémamegoldó képesség
  • Határozottság, döntő képesség
    • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés (megegyezés szerint)

Munkavégzés helye: Bács-kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.