www.cvonline.hu
Projektfelelős mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2014.08.14.
Hirdetés azonosító: 835006
lejárt

 Stabil háttérrel rendelkező multinacionális, autóipari beszállító megbízónk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékfejlesztésben és a gyártó berendezések kiválasztásában való részvétel
  • Az új termék bevezetése, gyártásának előkészítése, kiépítése és felfuttatása
  • A mintagyártás lebonyolítása
  • A gyártási dokumentáció elkészítése
  • A gyártási folyamatok kialakítása, nyomonkövetése, kiértelése; optimalizálási intézkedések bevezetése
  • A termelés során jelentkező technológiai problémák azonosítása és kiküszöbölése a társrészlegekkel együttműködve
  • A termelés napi szintű támogatása; munkatársak betanítása
  • Kapcsolattartás külső és cégcsoporton belüli partnerekkel

Elvárások:

  • Középfokú és/vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Többéves mechatronikai tapasztalat (autóipari termelési környezetben szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Német nyelv minimum középfokú ismerete
  • Angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Flexibilitás és utazási hajlandóság

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.