www.cvonline.hu

Projektfelelős (Karbantartási terület)

  • A hirdetés 530 napja lejárt

Elektronikai területen tevékenykedő partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gépek, folyamatok átvétele a németországi anyacégtől,
    • Az átvett folyamatok telepítése, majd üzemelteltése Magyarországon,
    • Karbantartási folyamatok irányítása, hiba ok elemzés, javítás, folyamatos optimalizálás.

Elvárás:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Kommunikációs német nyelvtudás,
  • Automata gyártósor kezelés, hibaelhárítás területén szerzett tapasztalat,
  • Önálló munkavégzés, kiváló kommunikáció és problémamegoldó képesség,
  • Határozottság, döntő képesség,
    • B kategóriás jogosítvány.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költségtérítés (megegyezés szerint)

Munkavégzés helye: Bács-kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.