www.cvonline.hu

Projektfeladatra értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 599 napja lejárt

A ZILA Kávéház - Krisztina Cukrászda és Étterem sikeres, magyar tulajdonú KKV vállalkozás, amely 30 éve van jelen a vendéglátásban.

A Link megjelenítése" target="_blank">ZILA Tortaforma egyedi, magyar, innovatív, nemzetközi jogvédelemmel rendelkező gasztronómiai termék, feltalálója és tulajdonosa id. Zila László cukrászmester.

Jelenleg 80 országban van jelen a ZILA Tortaforma (ZTF), azonban nemzetközi és hazai HoReCa piacon, valamint az FMCG területén disztribúciós partneri körét tovább kívánja bővíteni a Zila család.

Az őszi iba nemzetközi cukrász és sütőipari, édességipari szakkiállításon a ZTF viszonteladói kör bővítéséhez, az értékesítési cél realizálására keressük értékesítő munkatársunkat.

A szakkiállítás értékesítési céljának elérése esetén további nemzetközi értékesítési feladatokat, hosszú távú együttműködést kínálunk.

Végzettség:

  • Érettségi, előny a főiskolai szakirányú végzettség (kereskedelem, vendéglátás)
  • Angol (tárgyalási szint)

Gyakorlat:

  • legalább 2-3 éves értékesítői tapasztalat (előny a szálloda-vendéglátás, gasztronómia, élelmiszeripar, turizmus)

További szükséges képességek, készségek:

  • Értékesítői szemlélet és képesség
  • Gyors tanulási képesség
  • Önálló feladatvégzés
  • Tervezési, szervezési képesség
  • Együttműködési képesség

Főbb feladatok:

A ZILA Tortaforma értékesítése, a partneri, viszonteladói hálózat kiépítése az iba nemzetközi cukrász és sütőipari, édességipari szakkiállításon:

  • meglévő és potenciális viszonteladói partnerek meghívása a kiállításra
  • a kiállításon való részvételük megszervezése, lebonyolítása
  • a kiállítás ideje alatt a partneri kör bővítése, kapcsolatépítés
  • a kiállítás ideje alatt tervszerű értékesítési tárgyalások megszervezése, levezetése, szerződéskötés
  • a kiállítás után követése, (tárgyalások vezetése), az értékesítés realizálása, további szerződéskötések, rendelések után követése
  • aktív kapcsolattartás a meglévő és az új ügyfelekkel

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony, közvetlenül a tulajdonos, ügyvezető irányítása alatt
  • Teljesítmény arányos fizetés (fix+bónusz)
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Minőségi termékek és szolgáltatások
  • Stabil céges múlt és dinamikus jövőkép
  • Magas szakmai elkötelezettség

Alkalmazás helye:

  • Budapest, XVIII. kerület

Várjuk Projekt feladatra 2-3 éves értékesítői tapasztalattal rendelkező pályázók fényképes önéletrajzát – magyar és angol nyelven -, értékesítési eredményeket is bemutató motivációs leveleiket, melyben kérjük a fizetési igény megjelölését is.

(A vállalkozói háttér kizáró körülmény!)

A jelentkezési határidő: 2015. augusztus 09.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol