www.cvonline.hu

PROJEKTBESZERZŐ/MŰSZAKI BESZERZŐ (6640)

  • A hirdetés 946 napja lejárt

Nemzetközi hátterű Észak-magyarországi autóipari gyártó cég számára keresünk
Projektbeszerző/Műszaki beszerző
munkatársat.

Feladatok:
•Beszerzés illetve termékfejlesztési csoport képviselete, felelősségvállalás a költségek, a minőség illetve a beszerzendő anyagok időpontjait tekintve
•A koncepciós fázisban való aktív közreműködés egészen a szériális beszerzés megkezdéséig
•Ármegállapodás a beszállítókkal
•Műszaki egyeztetések szervezése, nyomon követése a beszállítókkal
•Projektek fejlesztése a beszerzési stratégia kialakításával
•Alternatív megoldások költségcsökkentésre
•Projektbeszerzésben való koordinációs feladatok ellátása
•Globális projektekben való részvétel
•Nemzetközi piaci tendenciák nyomon követése/elemzése, szerződéskötés/ ártárgyalások

Elvárások:
•Mérnök és/ vagy közgazdász felsőfokú végzettség
•Többéves műszaki tapasztalat
•3-5 éves stratégiai vagy projekt beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat
•Analitikus és stratégiai gondolkodásmód, szervezőkészség
•Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Csapatmunkára való nyitottság
•Tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázatát a E-mail cím megjelenítése címre!