www.cvonline.hu
Projektbeszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.13.
Jelentkezési határidő: 2016.09.19.
Hirdetés azonosító: 1076467
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk Projektbeszerzőt az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • változási folyamatok koordinációja egészen a szériális gyártás élettartama során
  • projektbeszerzésben való koordinációs feladatok ellátása
  • nemzetközi piaci tendenciák nyomon követése
  • költségcsökkentési projektek kidolgozása
  • beszerzési csoport képviselete
  • technikai megállapodások letárgyalása a beszállítókkal
  • műszaki egyeztetések

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • 3-5 éves stratégiai vagy projekt beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • jó szervezőkészség
  • Ms Office ismeret

Amit nyújtunk:

  • multinacionális munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.