www.cvonline.hu

Projektbeszerző / Műszaki beszerző

  • A hirdetés 894 napja lejárt

 A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

munkatársat keres

Feladatok:

  • Beszerzés illetve termékfejlesztési csoport képviselete, felelősségvállalás a költségek, a minőség illetve a beszerzendő anyagok időpontjait tekintve
  • A koncepciós fázisban való aktív közreműködés egészen a szériális beszerzés megkezdéséig
  • Ármegállapodás a beszállítókkal
  • Műszaki egyeztetések szervezése, nyomon követése a beszállítókkal
  • Projektek fejlesztése a beszerzési stratégia kialakításával
  • Alternatív megoldások költségcsökkentésre
  • Projektbeszerzésben való koordinációs feladatok ellátása
  • Globális projektekben való részvétel
  • Nemzetközi piaci tendenciák nyomon követése/elemzése, szerződéskötés/ ártárgyalások

Elvárások:

  • Mérnök és/ vagy közgazdász felsőfokú végzettség
  • Többéves műszaki tapasztalat
  • 3-5 éves stratégiai vagy projekt beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Analitikus és stratégiai gondolkodásmód, szervezőkészség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Tárgyalóképes angol és/ vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Elvárt nyelvtudás Német, Angol