www.cvonline.hu
Projektasszisztens
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.02.18.
Hirdetés azonosító: 900420
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Projektekhez tartozó dokumentumok, prezentációk, összefoglalók és jelentések előkészítése, ellenőrzése,
  • Szervezési feladatok - naptár, emailek és telefonhívások kezelése, konferencia-hívások lebonyolítása, találkozók szervezése,
  • Levelek, telefonhívások megválaszolása magyar és angol nyelven egyaránt,
  • Projektmenedzserek munkájának mindennapi adminisztratív támogatása,
  • Projektek folyamatainak és eredményeinek nyomonkövetése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú előny,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás,
  • Legalább 1 éves releváns szakmai tapasztalat asszisztencia területén,
  • MS Office magabiztos használata (főként Excel, Power Point),
  • Kiváló szervezőképesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Dinamikus munkakörnyezet,

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület, Törökbálint

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.