www.cvonline.hu

Projektasszisztens

  • A hirdetés 804 napja lejárt

KIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

munkakör betöltésére

Feladatkör:

  • A projektmenedzsment munkájának segítése, elsősorban adminisztrációs és szervezési feladatokban;
  • Megbeszélések szervezése, jegyzőkönyvek vezetése
  • A határidők követése;
  • KLIK részvételével zajló kiemelt projektek megfelelő végrehajtásában való részvétel;
  • Rendszeres adatszolgáltatás a jelentések készítéséhez, ad hoc jellegű információkérésekre válasz adása, nyilvántartó rendszerek vezetése;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel;

Elvárások:

  • Magyar állampolgárság
  • Munkatapasztalat közigazgatási, közreműködő vagy pályázatíró szerveknél
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú precizitás
  • Problémamegoldó képesség
  • Monotonitás és stressz tűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Középfokú angol nyelvvizsga

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 1 éves határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2015.01.17.

A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Projektasszisztens

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű