www.cvonline.hu

Projektasszisztens gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 944798

Feladatok:
  • Részvétel a napi folyamatokban
  • Prezentációk készítése
  • Szakmai anyagok angolról-magyarra és magyarról-angolra történő fordítása
Elvárások:
  • Aktív és passzív nappalis hallgatói jogviszony (követelmény)
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudással
  • Magabiztos MS Office tudás (Word, Excel, Power Point).
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Preferált tulajdonságok: proaktivitás; kezdeményezőkészség; nyitott, magabiztos személyiség
Előny:
  • Irodai munkában szerzett fél-egy éves tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Órabér: Bruttó 604 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség augusztus végi kezdéssel
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 5. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed várjuk önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen EON-PRA!