www.cvonline.hu

Projektasszisztens gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 896359

Feladatok:

  • Részvétel a napi folyamatokban,
  • prezentációk készítése,
  • szakmai anyagok angolról-magyarra és magyarról-angolra történő fordítása.

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony,
  • aktív, felsőfokú angol nyelvtudással.
  • magabiztos MS Office tudás (Word, Excel, Power Point).
  • heti minimum 20óra vállalása
  • Preferált tulajdonságok: proaktivitás; kezdeményezőkészség; nyitott, magabiztos személyiség.

Előny:

  • Irodai munkában szerzett fél-egy éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Szakmai gyakorlat leigazolása,
  • Órabér: Bruttó 604 Ft/óra,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 5. ker.

Kapcsolat:
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed várjuk önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen EON-PRA!