www.cvonline.hu

Projektasszisztens gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1070321

Feladatok:

  • IT projektjek teljes körű, adminisztratív oldalról történő támogatása ütemezési, kivitelezési és lezáró projektszakaszokban (dokumentációk készítése, véglegesítése)
  • Ütemezési időszakban a projekthez kapcsolódó dokumentumok, kimutatások kezelése, projekt táblázat részletes kidolgozása, kérdéses pontok egyeztetése, adatgyűjtés
  • Ügyfelekkel való látogatáson történő aktív részvétel
  • Projektkövetési feladatok
  • Írásos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Fejlesztőkkel való együttműködés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • BSC/BA tanulmányok folytatása gazdasági/műszaki területen
  • MS Office magas szintű ismerete

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Előnyök:
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • IT területen folytatott tanulmányok