www.cvonline.hu

Projektasszisztens gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1066481
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg irodatechnikával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk projektasszisztens gyakornokot.

Feladatok:

  • IT projektek teljes körű adminisztratív támogatása (ütemezési, kivitelezési és lezáró projektszakaszokban)
  • A projekthez kapcsolódó dokumentumok, kimutatások kezelése, projekt táblázat részletes kidolgozása, kérdéses pontok egyeztetése, adatgyűjtés
  • Ügyfelekkel való látogatáson történő aktív részvétel (jegyzőkönyvek, összefoglalók készítése)
  • Projektkövetési feladatok, írásos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Fejlesztőkkel való együttműködés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti min. 20 órában rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Folyamatban lévő  tanulmányok még legalább egy évig gazdasági vagy műszaki területen
  • Szervezőkészség
  • Magabiztos MS Office ismeretek (főként Word, Excel)
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Nyitott, vidám és pörgős személyiség
  • Motivált, proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálat, ügyfélkapcsolat tartás terén szerzett tapasztalat
  • IT területen folytatott tanulmányok
  • Projektszemlélet, érdeklődés a projektmenedzsment iránt
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú karrierépítési lehetőség
  • Nagy múltú, piacvezető multinacionális céges munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy innovatív és dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rugalmas időbeosztás

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre.