www.cvonline.hu

Projekt villamosmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1080456

Lakossági energetikai szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk új üzletágába Projekt villamosmérnök kollégákat.

Feladatok:

- Decentralizált energia megoldások kivitelezési munkáinak menedzselése,
- A kivitelezési folyamat - tervezés, engedélyezés, szállítás, helyszíni szerelés, átadás-átvétel, jótállási szavatossági feladatok, karbantartási munkák felügyelete és koordinálása,
- A kivitelezéshez szükséges beszerzési terv készítése, a beszerzések koordinálása, felügyelete
- A kivitelezési folyamat teljes körű dokumentálása,
- Helyszíni energiaaudit végzése, az auditot végző alvállalkozók koordinálása
- On-line auditok értékelése, telefonos auditok végzése
- Logisztikai és beszerzési folyamatok koordinálása,
- Kivitelezési és audit folyamat minőségfelügyelete és irányítása,
- Kapcsolattartás a társaságcsoport kivitelezésben érintett divízióival

Elvárások:

- villamosmérnöki végzettség
- min. 3 év szakmai tapasztalat
- termékek fejlesztésében és bevezetésében szerzett gyakorlat
- decentralizált energia-technológiák átfogó ismerete
- kivitelezésben szerzett gyakorlat
- projektmenedzsment szemlélet, gyakorlat
- ANGOL tárgyalóképes nyelvtudás
- utazási hajlandóság
- B típusú vezetői engedély és járművezetői gyakorlat
- önálló, precíz, megbízható munkavégzés
- stressz tűrés, nyitott és kreatív gondolkodás, pro-aktivitás
- MS Office felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- dinamikus, fiatal, összetartó csapat
- szakmai fejlődési lehetőség
- kötetlen munkaidő
- szakmai kihívás
- képzéseken való részvétel
- belföldi és nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján