www.cvonline.hu

Projekt vezető

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
Munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új szerződések elindításában való aktív részvétel
  • Meglévő szerződések bővülésének támogatása
  • Kapcsolattartás az értékesítés és az operáció között
  • Szerződésekre vonatkozó információs eszközök fejlesztése és mindennapos használatának segítése
  • Kockázatok feltérképezése és minimalizálása
  • Projekt célok elérése határidőn és költségvetésen belül
  • Az ügyfél és a vállalati érdekek képviselete a projektek megvalósítása során
  • Projekt résztvevők munkájának összehangolása és monitorozása
  • Igény szerint megfelelő specialisták vagy alvállalkozók bevonása és menedzselése
  • A költségek, számlák, teljesítésigazolások monitorozása, menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Üzemeltetés vagy termelés területén szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Projekt vezetői tapasztalat
  • Pénzügyi kivitelezési tervek készítésében való jártasság
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye: Pest megye

Egyéb:
A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Pest megye
Kategória Mérnök / Műszaki, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest