www.cvonline.hu

Projekt Vezető Regionális Beruházási Területre

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.05.16.
Jelentkezési határidő: 2014.07.16.
Hirdetés azonosító: 812085
lejárt

Multinacionális piacvezető, vegyipari partnerünk számára keresünk egy proaktív, határozott és jó szervezői képességekkel rendelkező PROJECT MANAGERT, regionális beruházási projektek vezetésére.
Megbízónk világszerte rendelkezik gyártóegységekkel, így kiemelkedő szakmai környezetet, karrierlehetőségeket és a piacon egyedülálló juttatási rendszert tud biztosítani.

A leendő Regionális Projektvezető alapvető feladatai:
- Regionális támogató csoport tagjaként járul hozzá a régióban futó projektek (értékük € 10-100 M között) sikerességéhez
- Ipari létesítményekkel kapcsolatos beruházási projektek megvalósítása és kontrollálása regionális szinten
- A beruházási projektek előkészítésének műszaki támogatása
- Költség- és időterv-kalkulációk elvégzése
- Beruházási folyamatok teljes mértékű és minden területre (gépészet, elektronika, folyamatirányítás, építési munkálatok, üzemtervezés, stb.) kiterjedő levezénylése a tervezés fázisától a megvalósításig
- A vállalat globálisan bevett legmegfelelőbb gyakorlatának bevezetése új üzemekben,vállalati sztenderdek, SOP-k alkalmazása a projektek során
- Projektek dokumentációja és riportálása
- A társosztályok, kivitelezők munkájának összehangolása, kulcsfontosságú összekötőként funkcionál a vevő és a szállító vállalat között
- Új gyárak ellenőrzése (on-site és off-site), hatékonyságjavító javaslatok meghatározása

A legfontosabb elvárások a Regionális Projektvezető pozícióra pályázó jelöltek felé:
- Egyetemi/ főiskolai végzettség műszaki téren
- Magas fokú beruházási/kivitelezési projektek vezetésében szerzett tapasztalat
- Komplex beruházások megvalósításának ismerete (gépészet, elektronika, folyamatirányítás, építési munkálatok, üzemtervezés, stb.) kiterjedően
- Legalább € 1,5-2 M értékű projektben szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás, kiváló kommunikációs készség
- Kiváló szervezői készség, vezetői képesség, stratégiai szemlélet
- Utazási hajlandóság
- Autóvezetői engedély

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, végzettsége és tapasztalatai megfelelnek az elvárásoknak, önéletrajza feltöltésével jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest